SOCIALE DIENST

Studeren kost geld, dat kunnen we niet veranderen. Wat we wél kunnen is je wegwijs maken in allerlei steunmaatregelen: de studietoelage van de Vlaamse overheid, het Groeipakket, het leefloon of een werkloosheidsuitkering… Onze medewerkers helpen je uitzoeken waar je recht op hebt. Ook met ons eigen budget kunnen we je mogelijk een financieel duwtje in de rug geven. Je kan er op rekenen dat we elke vraag discreet behandelen. Wil je zelf al wat opzoeken? Dat kan op www.centenvoorstudenten.be

In de kolom hiernaast vind je verschillende mogelijkheden om je studies te financieren. Vind je geen antwoord op jouw vraag of oplossing voor jouw situatie, contacteer dan zeker één van de medewerkers van de sociale dienst. 

Opgelet: voor een vlotte afhandeling van je dossier vragen we om vervolgafspraken bij je eigen dossierbehandelaar in te plannen. 
Profile picture

Maud Verhelst

Campus Kortrijk
Sociale Dienst

  056 26 41 84
  maud.verhelst@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Profile picture

Jessica Vandooren

Campus Kortrijk
Sociale Dienst

  056 26 41 84
  jessica.vandooren@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Profile picture

Ellen Muylle

Campus Kortrijk
Sociale Dienst

  056 26 41 84
  ellen.muylle@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Profile picture

Griet Douchy

Campus Kortrijk
Sociale Dienst

  056 26 41 84
  griet.douchy@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Profile picture

Annelies Dutoict

Campus Kortrijk
Sociale Dienst

  056 26 41 84
  annelies.dutoict@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Profile picture

Bietje Nottebaere (tijdelijk afwezig)

Campus Kortrijk
Sociale Dienst

  056 26 41 84
  bietje.nottebaere@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Top