Campus Oostende  
nl  

volgende activiteiten

STUDENTS ON ICE

TUE 18 DEC in MARKT, BRUGGE, BELGIë

Elke winter, in de aanloop naar de kerstdagen, zorgt Brugge Studentenstad voor een kerstcadeautje voo...

lees meer

KERSTMARKT & GO CART-RACE

FRI 21 DEC in VIVES CAMPUS OOSTENDE, ZEEDIJK 101, OOSTENDE, BELGIë

We maken het supergezellig op de campus met een authentieke Kerstmarkt én Go Cart-race! Kom langs, ge...

lees meer

WARMATHON

SUN 23 DEC in TILLEGEMBOS, BRUGGE, BELGIë

Loop warm voor je zelf gekozen goed doel, samen met andere collega's!

Op zondag 23 december vind je de...

lees meer

een vraag voor stuvo?



Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

laatste nieuws

op het menu