Campus Oostende  
nl  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Maaltijden bestellen campus Luchtvaart

Studenten en collega's kunnen sinds kort maaltijden bestellen in de Runway (net naast campus VLOC).

De prijs is 7,50 euro voor een dagschotel (STUVO legt 2 euro per maaltijd bij). Studenten kunnen deze opwarmen in de microgolf in de refter of meenemen naar huis of naar de peda. Indien gewenst kan de maaltijd ook opgewarmd worden door de Runway zelf.

Een belegd broodje kost 3,75 euro.

Studenten en personeel krijgen 10% korting op vertoon van de studentenkaart als ze iets gaan drinken of eten ter plaatse in de Runway.

De website om te bestellen is https://orderfood.vives.be

Studenten/collega’s moeten daarvoor een nieuwe login aanmaken (niet de login van VIVES).