Campus Kortrijk  
nl  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Openingsuren

Opgelet: STUVO is gesloten tijdens de herfstvakantie. We zijn er terug op maandag 5 november.

Het onthaal van STUVO campus Kortrijk is open op volgende momenten:

maandag 9u-17u
dinsdag 9u-17u
woensdag 9u-17u
donderdag 12u-17u
vrijdag 9u-12u

De medewerkers van de psychologische en sociale dienst werken alleen op afspraak. Een afspraak maak je makkelijk persoonlijk via het onthaal of op het nummer 056/26 41 84.