MAAK EEN AFSPRAAK

Maak hier een afspraak met de medewerkers van de psychologische en sociale dienst (scroll naar beneden; onder elke foto vind je een link naar de online agenda).

Als je een afspraak hebt gemaakt:

1/ Kom op afgesproken dag en uur naar STUVO, Doorniksesteenweg 145 in Kortrijk; 


2/ Meld je aan bij onze onthaalmedewerkers. Is het onthaal niet open en de voordeur gesloten? Bel dan aan en wacht eventjes;


3/ De STUVO-medewerker komt je halen en begeleidt je naar zijn/haar bureau. Als je een afspraak hebt op de eerste verdieping kan het gebeuren dat je eerst even moet wachten in één van de zeteltjes.



Profile picture

Ellen Muylle

Campus Kortrijk
Sociale Dienst

  056 26 41 84
  ellen.muylle@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Profile picture

Maud Verhelst

Campus Kortrijk
Sociale Dienst

  056 26 41 84
  maud.verhelst@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Profile picture

Jessica Vandooren

Campus Kortrijk
Sociale Dienst

  056 26 41 84
  jessica.vandooren@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Profile picture

Bietje Nottebaere

Campus Kortrijk
Sociale Dienst

  056 26 41 84
  bietje.nottebaere@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Profile picture

Griet Douchy

Campus Kortrijk
Sociale Dienst

  056 26 41 84
  griet.douchy@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Profile picture

Annelies Dutoict

Campus Kortrijk
Sociale Dienst

  056 26 41 84
  annelies.dutoict@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Profile picture

Ine Waelkens

Campus Kortrijk
Sociale Dienst

  056 26 41 84
  ine.waelkens@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Profile picture

Ann Adams

Campus Kortrijk
Psychologische dienst

  056 26 41 84
  ann.adams@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Profile picture

Amelie Callewaert

Campus Kortrijk
Psychologische dienst

  056 26 41 84
  amelie.callewaert@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Profile picture

Annelore D'Hallewin

Campus Kortrijk
Psychologische dienst

  056 26 41 84
  annelore.dhallewin@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Profile picture

Albert Storme

Campus Kortrijk
Psychologische dienst

  056 26 41 84
  albert.storme@stuvoloods.be

Maak een afspraak
Top