Campus Kortrijk  
nl  

gelieve een campus te selecteren

campus Kortrijk
campus Brugge
campus Oostende
campus Roeselare
campus Tielt
campus Torhout

volgende activiteiten

DAGTRIP AMSTERDAM

SAT 17 NOV in AMSTERDAM, NEDERLAND

We spenderen een wel heel erg fijn dagje in Amsterdam, de allerleukste stad die onze noorderburen te ...

lees meer

UITSTELLEN...EN DAN?

MON 19 NOV in DOORNIKSESTEENWEG 145, 8500 KORTRIJK - STUVO-GEBOUW VERGADERZAAL 3

Kom je niet aan belangrijke taken toe omdat je eerst nog je verzameling Panini-stickers moet rangschi...

lees meer

ZUMBA VOOR 1 €!

MON 19 NOV in BAD GODESBERGLAAN 22, 8500 KORTRIJK, BELGIë

Jezelf in goede vorm brengen en houden kan ook gewoon plezant zijn - neem nu het fenomeen Zumba. Een ...

lees meer

FIT IN JE HOOFD

TUE 20 NOV in GRAAF KAREL DE GOEDELAAN 5, KORTRIJK, BELGIë

Leuk is anders, maar het valt nu eenmaal niet te vermijden: zowel op school als in je privéleven zul ...

lees meer

een vraag voor stuvo?



Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

laatste nieuws

op het menu