Campus Kortrijk  
nl  

gelieve een campus te selecteren

campus Kortrijk
campus Brugge
campus Oostende
campus Roeselare
campus Tielt
campus Torhout

volgende activiteiten

SOCIALIZE: MINDER ANGST, MEER DURVEN

THU 21 FEB in HOWEST THE LEVEL, BOTENKOPERSSTRAAT 2, KORTRIJK

Voor alle socially awkward turtles onder jullie is er nu deze training! Vijf sessies lang werken we a...

lees meer

DAGTRIP AMSTERDAM

SAT 23 FEB in AMSTERDAM, NEDERLAND

We spenderen een wel heel erg fijn dagje in Amsterdam, de allerleukste stad die onze noorderburen te ...

lees meer

BLOEDSERIEUS

MON 25 FEB in VIVES CAMPUS KORTRIJK, 'T FORUM

Bloed = leven, dat staat vast. Wie het ongeluk heeft om er heel wat van te verliezen, zal het helaas ...

lees meer

een vraag voor stuvo?



Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

laatste nieuws

op het menu

Donderdag

21/02/2019