Campus Kortrijk  
nl  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Sport

Rond je campus valt heel wat te beleven, en heus niet alleen in leslokalen en studieboeken. Bij STUVO zijn we gek op sport en proberen we de student te verwennen met een gevarieerd en goedkoop aanbod. Je krijgt met je studentenkaart mooie kortingen bij verschillende sportcentra en daarnaast organiseren we ook zelf allerlei fijne evenementen op maat van jou, de student. Ons ganse aanbod vind je terug in onze brochure.

Neem gerust eens een kijkje naar wat er in de andere studentensteden te beleven valt, want ook daar ben je als onze student hartelijk welkom om deel te nemen aan de activiteiten.

Chesney Deleu

Chesney Deleu

Campus Kortrijk
Studentenwerking
056 26 41 84
chesney.deleu@stuvoloods.be