Campus Kortrijk  
nl  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Cultuur

Tijdens je studententijd hoeft je agenda nooit blanco te zijn. Er zijn natuurlijk je schoolse verplichtingen en de vele feestjes en andere sociale evenementen – maar dat is nog niet alles. Voor een mooie mix van ontspanning én verrijking pik je een fijne portie cultuur mee. Als student krijg je heel wat mogelijkheden om dat voor een voordelig prijsje te doen. Je krijgt met je studentenkaart mooie kortingen bij verschillende cultuurhuizen en daarnaast organiseren we ook zelf allerlei fijne evenementen op maat van jou, de student. Ons volledig aanbod vind je terug op onze kalender.

Neem gerust eens een kijkje naar wat er in de andere studentensteden te beleven valt, want ook daar ben je als onze student hartelijk welkom om deel te nemen aan de activiteiten.