Campus Oostende  
en  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be

Make an appointment

Make an appointment here with staff of STUVO's psychological and social services.

Inge Eytorff

Campus Oostende
Social Services
050 30 52 90
inge.eytorff@stuvoloods.be

wachtlijst




Brenda De Veleer

Campus Oostende
Psychologische dienst
050305290
brenda.develeer@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Lisa Roman

Campus Oostende
Psychologische dienst
050 30 52 90
lisa.roman@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Ine Waelkens

Campus Oostende
Social Services
050 30 52 90
ine.waelkens@stuvoloods.be

Wachtlijst



Amelie Callewaert

Campus Oostende
Psychologische dienst
050305290
amelie.callewaert@stuvoloods.be

Maak een afspraak