Campus Brugge  
nl  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Openingsuren

Opgelet: STUVO is gesloten tijdens de herfstvakantie. We zijn er terug op maandag 5 november.

Het onthaal van STUVO campus Brugge is open op volgende momenten:

maandag 9u-17u
dinsdag 9u-12.30u
woensdag 9u-17u
donderdag 9u-17u
vrijdag 9u-12.30u

De medewerkers van de psychologische en sociale dienst werken alleen op afspraak. Een afspraak maak je makkelijk via onze website www.stuvoloods.be/maakeenafspraak, persoonlijk via het onthaal of op het nummer 050/305 290.

Buiten de openingsuren zijn wij het snelst bereikbaar via email brugge@stuvoloods.be.