Campus Roeselare  
en  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be

Lies Vanhuyse

Campus Roeselare
Social Services Psychologische dienst
056264184
lies.vanhuyse@vives.be

Maak een afspraak



Griet Douchy

Campus Roeselare
Social Services Psychologische dienst
056 26 41 84
griet.douchy@stuvoloods.be

Tijdelijk afwezig




Ruben Platteeuw

Campus Roeselare
Student Housing
051 23 23 30 0471 995 359
ruben.platteeuw@vives.be






Katrien Renier

Campus Roeselare
Student Housing
051 23 23 30
katrien.renier@stuvoloods.be

Heyhey!

Ik ben Katrien. Ik werk voor Stuvo in Ro...



Hans Dhondt

Campus Roeselare

056 26 41 84
hans.dhondt@stuvoloods.be