Campus Kortrijk  
nl  

gelieve een campus te selecteren

campus Kortrijk
campus Brugge
campus Oostende
campus Roeselare
campus Tielt
campus Torhout



een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Sportkaart

Je krijgt van ons een fikse extra korting cadeau bij aankoop van een Sportkaart, waarmee je in Kortrijk bijna alle kanten uit kunt. Voor meer informatie en een overzicht van het aanbod klik je hier.