Campus Torhout  
en  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be

Maak een afspraak

Maak hier een afspraak met de medewerker van de psychologische en sociale dienst (scroll naar beneden; onder de foto vind je een link naar de online agenda).

Als je een afspraak hebt gemaakt:

1/ Kom op afgesproken dag en uur naar STUVO, Sint-Jozefstraat 1, 8820 Torhout;

2/ Ga naar het tweede verdiep via de trap aan het onthaal;

3/ Neem plaats in de wachtzaal;

4/ De STUVO-medewerker komt je halen en begeleidt je naar zijn/haar bureau.

Ellen Muylle

Campus Torhout
Social Services Psychologische dienst
056 26 41 84
ellen.muylle@stuvoloods.be



Annelies Dutoict

Campus Torhout
Social Services Psychologische dienst
056 26 41 84
annelies.dutoict@stuvoloods.be

Tijdelijk afwezig