Campus Torhout  
nl  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Informatie

14/12/2018 12:30
tot 14/12/2018 14:00
 
Sint-Jozefstraat 1, 8820 Torhout, Belgiƫ
Student:  Gratis

SOCIAL



We krijgen allemaal wel eens met stress te kampen. Sommigen hebben er vooral last van tijdens de examenperiodes, anderen krijgen er mee te maken als ze weer eens te snel ja gezegd hebben aan een Tinder-date, en als dat goed afloopt is er weer de ontmoeting met een nieuwe toekomstige schoonfamilie om ongerust van te worden. In elk geval gaan hartslag en bloeddruk bij de meesten van ons regelmatig de hoogte in. De redding is nabij! Op de infosessie Stressmanagement leer je beter om te gaan met uitdagingen.


Deelname is gratis, inschrijven doe je hier: http://www.psywest.be/trainingskalender/stressmana...