Campus Tielt  
nl  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Op kot

Soms betekent studeren ook op kot gaan. Het aanbod van privé-verhuurders maken we bekend via www.kotwest.be. Op die site vind je trouwens in ook een modelhuurcontract in PDF-formaat dat je met een gerust hart kunt gebruiken. Bij ons kan je ook terecht voor advies en, indien nodig, bemiddeling met je kotbaas. Alles met de glimlach! Zo zijn we wel.