Campus Tielt  
nl  

volgende activiteiten

DAGTRIP LONDEN

SAT 8 DEC in LONDEN, VERENIGD KONINKRIJK

Brexit of geen Brexit, Londen is en blijft een mooie stad die we met plezier bezoeken. Zeker in decem...

lees meer

een vraag voor stuvo?



Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

laatste nieuws

op het menu