Campus Kortrijk  
nl  

gelieve een campus te selecteren

campus Kortrijk
campus Brugge
campus Oostende
campus Roeselare
campus Tielt
campus Torhout



een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

sociale dienst

Studeren kost geld. Daar kunnen we niet omheen. Gelukkig bestaan er ook oplossingen: de Studietoelage van de Vlaamse overheid, de kinderbijslag, werken als jobstudent, het leefloon of een werkloosheidsuitkering. Het is wel niet altijd even duidelijk hoe het nu precies zit. Daarom zitten er bij STUVO, op de sociale dienst, medewerkers die perfect op de hoogte zijn van alle regels en voorwaarden. Ze maken je graag wegwijs in je statuut en helpen je uitzoeken waar je recht op hebt. Als je zelf vol ongeduld zit te popelen, dan kan je op www.centenvoorstudenten.be al heel wat informatie vinden. Maar er is meer. We beschikken ook over een budget waarmee we je daadwerkelijk een financieel steuntje in de rug kunnen geven. Je kan er op rekenen dat we met elke vraag uitermate discreet omgaan en dat je heel snel een antwoord krijgt.

In de kolom hiernaast vind je verschillende mogelijkheden om je studies te financieren. Vind je geen antwoord op jouw vraag of oplossing voor jouw situatie, contacteer dan zeker een van de medewerkers van de sociale dienst.

Bietje Nottebaere

Bietje Nottebaere

Campus Kortrijk
Sociale Dienst
056 26 41 84
bietje.nottebaere@stuvoloods.be


Griet Douchy

Griet Douchy

Campus Kortrijk
Sociale Dienst
056 26 41 84
griet.douchy@stuvoloods.be


Alicia Vanneste

Alicia Vanneste

Campus Kortrijk
Sociale Dienst
056 26 41 84
alicia.vanneste@stuvoloods.be


Jessica Vandooren

Jessica Vandooren

Campus Kortrijk
Sociale Dienst
056 26 41 84
jessica.vandooren@stuvoloods.be