Campus Roeselare  
nl  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Informatie

12/12/2018 19:30
tot 12/12/2018 23:00
 
Aula B1.2 VIVES Campus Roeselare, Wilgenstraat 32, 8800 Roeselare, Belgiƫ
Student:  €1.00

SOCIAL



Na een geslaagde editie eerder dit academiejaar en op vraag van vele filmliefhebbers komen we jullie verblijden met een speciale kersteditie. De film kies je zelf. De verschillende mogelijkheden delen we later nog via het Facebook-evenement: https://www.facebook.com/events/265979060766665/

Kom je in pyjama betaal je 1 euro inkom, kom je niet in pyjama betaal je de volle 2 euro. Daarvoor krijg je een frisdrank en een zakje chips of popcorn en een hartverwarmende kerstfilm naar keuze.