Campus Kortrijk  
en  

please select a campus

campus Kortrijk
campus Brugge
campus Oostende
campus Roeselare
campus Tielt
campus Torhout



een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Privacy policy

Hosting

BRANDWORKS bvba
Luchthavenlaan 27
1800 Vilvoorde
hello@brandworks.be

Gebruik van onze diensten

Wanneer je je inschrijft voor activiteiten dan vragen wij een aantal persoonsgegevens die we nodig hebben om jouw inschrijving te registreren en om activiteiten te kunnen uitvoeren. Deze gegevens worden niet gedeeld met derden, tenzij je daar toestemming voor geeft of in het geval een andere partij organisator is van de activiteit waarvoor je je inschrijft. Zij hebben dezelfde verplichtingen wat betreft het bewaren en beschermen van jouw gegevens.

Inschrijven impliceert dat je ermee akkoord gaat dat wij jouw gegevens verzamelen, bewaren en gebruiken om de activiteit te kunnen uitvoeren.

Je gegevens worden maximaal één academiejaar bewaard.

Keuzes voor persoonsgegevens

Je hebt steeds het recht om je gegevens in te kijken, te wijzigen of te verwijderen. Je neemt hiertoe contact op met mevrouw Lies Lammaing via lies.lammaing@stuvoloods.be.

Het is steeds mogelijk dat er wijzigingen worden aangebracht in deze privacy policy. Het is aan te raden deze privacy policy regelmatig te raadplegen.