Campus Kortrijk  
nl  

gelieve een campus te selecteren

campus Kortrijk
campus Brugge
campus Oostende
campus Roeselare
campus Tielt
campus Torhout



een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Op de campus

Als VIVES-student maak je helemaal gratis gebruik van de sportieve faciliteiten op je campus!

Het voetbalveld, het basketbalplein en de Finse piste liggen te wachten om duchtig onder de voet gelopen te worden. Bij het onthaal van STUVO kun je bovendien – ook al helemaal gratis – allerlei sportmateriaal ontlenen. Van voetballen tot frisbees, van squashrackets tot tafeltennisbats… je krijgt ze allemaal mee op vertoon van je studentenkaart en mits betaling van een kleine waarborg.