Campus Oostende  
en  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Information

04/04/2019 21:00
tot 05/04/2019 04:00
 
Het Entrepot, Binnenweg, 4, 8000 Brugge, Belgiƫ
Student:  Free

SOCIAL



Gratis (op vertoon van je studentenkaart) feesten in Het Entrepot! Op de affiche onder andere Mark with a K, Gunther D en Omdat Het Kan Soundsystem feat. Average Rob!