Campus Torhout  
nl  

volgende activiteiten

ONTMOETINGSDAGEN

MON 2 SEP in KAPELLESTRAAT 88, BREDENE, BELGIĆ«

VOOR VIVES STUDENTEN VAN CAMPUS KORTRIJK, ROESELARE EN TORHOUT

Zeer binnenkort kom je op onze warme ...

lees meer

een vraag voor stuvo?



Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

laatste nieuws

op het menu