Campus Oostende  
nl  

volgende activiteiten

PRESENTEREN MET ZELFVERTROUWEN!

MON 2 SEP in HOWEST, SINT-JORISSTRAAT 71, 8000 BRUGGE, BELGIë

Deelname kost 20 euro. Je schrijft je in voor de 2 sessies, inschrijven doe je hier: Psywest: present...

lees meer

PRESENTEREN MET ZELFVERTROUWEN!

TUE 3 SEP in HOWEST, SINT-JORISSTRAAT 71, 8000 BRUGGE, BELGIë

Deelname kost 20 euro. Je schrijft je in voor de 2 sessies, inschrijven doe je hier: Psywest: present...

lees meer

ZEKER VAN MEZELF! - SESSIE 1

FRI 6 SEP in VERGADERZAAL 2.2, XAVERIANENSTRAAT 8, BRUGGE, BELGIë

Deelname kost 30 euro. Je schrijft je in voor de 3 sessies, inschrijven doe je hier: Psywest: zeker v...

lees meer

een vraag voor stuvo?



Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

laatste nieuws

op het menu