Campus Kortrijk  
nl  

volgende activiteiten

LASERSHOOTING

WED 24 APR in HAL IWT CAMPUS KORTRIJK

Elkaar luidkeels 'pew pew pew' roepend bestoken met blitse straling: het kan binnenkort op de gratis ...

lees meer

YOGA VOOR 1€!

WED 24 APR in DOORNIKSESTEENWEG 145, KORTRIJK - STUVO-GEBOUW

Downward dog nog aan toe: yoga is eigenlijk altijd al hip geweest, en nu misschien meer dan ooit. Voo...

lees meer

DAGTRIP PARIJS

SAT 27 APR in PARIJS, FRANKRIJK

Location, location, location: met een handvol wereldsteden zomaar binnen dagtripbereik kunnen we al...

lees meer

STUDIESTRESS TE LIJF MET HARTCOHERENTIE

MON 29 APR in HOWEST, GRAAF KAREL DE GOEDELAAN 5, KORTRIJK

We krijgen allemaal wel eens met stress te kampen. Sommigen hebben er vooral last van tijdens de ex...

lees meer

een vraag voor stuvo?



Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

laatste nieuws

op het menu