Campus Brugge  
nl  

volgende activiteiten

LAN PARTY

WED 26 JUN in XAVERIANENSTRAAT 8, BRUGGE, BELGIë

Voor studenten VIVES en KU Leuven

De 99 bugs LAN party vindt plaats in het STUVO gebouw van VIVES Brug...

lees meer

PRESENTEREN MET ZELFVERTROUWEN!

MON 2 SEP in HOWEST, SINT-JORISSTRAAT 71, 8000 BRUGGE, BELGIë

Deelname kost 20 euro. Je schrijft je in voor de 2 sessies, inschrijven doe je hier: Psywest: present...

lees meer

PRESENTEREN MET ZELFVERTROUWEN!

TUE 3 SEP in HOWEST, SINT-JORISSTRAAT 71, 8000 BRUGGE, BELGIë

Deelname kost 20 euro. Je schrijft je in voor de 2 sessies, inschrijven doe je hier: Psywest: present...

lees meer

een vraag voor stuvo?



Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

laatste nieuws

op het menu