Campus Kortrijk  
en  

please select a campus

campus Kortrijk
campus Brugge
campus Oostende
campus Roeselare
campus Torhout



een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be

Maak een afspraak

Maak hier een afspraak met de medewerkers van de psychologische en sociale dienst (scroll naar beneden; onder elke foto vind je een link naar de online agenda).

Als je een afspraak hebt gemaakt:

1/ Kom op afgesproken dag en uur naar STUVO, Doorniksesteenweg 145 in Kortrijk;

2/ Meld je aan bij onze onthaalmedewerkers;

3/ De STUVO-medewerker komt je halen en begeleidt je naar zijn/haar bureau. Als je een afspraak hebt op de eerste verdieping kan het gebeuren dat je eerst even moet wachten in één van de zeteltjes.



Albert Storme

Campus Kortrijk
Psychologische dienst
056 26 41 84
albert.storme@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Ann Adams

Campus Kortrijk
Psychologische dienst
056 26 41 84
ann.adams@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Amelie Callewaert

Campus Kortrijk
Psychologische dienst
056 26 41 84
amelie.callewaert@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Bietje Nottebaere

Campus Kortrijk
Social Services
056 26 41 84
bietje.nottebaere@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Maud Verhelst

Campus Kortrijk
Social Services
056 26 41 84
maud.verhelst@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Ine Waelkens

Campus Kortrijk
Social Services
056 26 41 84
ine.waelkens@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Annelies Dutoict

Campus Kortrijk
Social Services
056 26 41 84
annelies.dutoict@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Lies Vanhuyse

Campus Kortrijk
Social Services
056 26 41 84
lies.vanhuyse@vives.be

Maak een afspraak



Griet Douchy

Campus Kortrijk
Social Services
056 26 41 84
griet.douchy@stuvoloods.be

Tijdelijk afwezig



Jessica Vandooren

Campus Kortrijk
Social Services
056 26 41 84
jessica.vandooren@stuvoloods.be

Tijdelijk afwezig