Campus Kortrijk  
en  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be

Maak een afspraak

Maak hier een afspraak met de medewerkers van de psychologische en sociale dienst (scroll naar beneden; onder elke foto vind je een link naar de online agenda).

Als je een afspraak hebt gemaakt:

1/ Kom op afgesproken dag en uur naar STUVO, Doorniksesteenweg 145 in Kortrijk;

2/ Meld je aan bij onze onthaalmedewerkers. Is het onthaal niet open en de voordeur gesloten? Bel dan aan en wacht eventjes;

3/ De STUVO-medewerker komt je halen en begeleidt je naar zijn/haar bureau. Als je een afspraak hebt op de eerste verdieping kan het gebeuren dat je eerst even moet wachten in één van de zeteltjes.



Albert Storme

Campus Kortrijk
Psychologische dienst
056 26 41 84
albert.storme@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Ann Adams

Campus Kortrijk
Psychologische dienst
056 26 41 84
ann.adams@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Amelie Callewaert

Campus Kortrijk
Psychologische dienst
056 26 41 84
amelie.callewaert@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Bietje Nottebaere

Campus Kortrijk
Social Services
056 26 41 84
bietje.nottebaere@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Ine Waelkens

Campus Kortrijk
Social Services
056 26 41 84
ine.waelkens@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Griet Douchy

Campus Kortrijk
Social Services
056 26 41 84
griet.douchy@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Jessica Vandooren

Campus Kortrijk
Social Services
056 26 41 84
jessica.vandooren@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Ellen Muylle

Campus Kortrijk
Social Services
056 26 41 84
ellen.muylle@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Maud Verhelst

Campus Kortrijk
Social Services
056 26 41 84
maud.verhelst@stuvoloods.be

Maak een afspraak



Annelies Dutoict

Campus Kortrijk
Social Services
056 26 41 84
annelies.dutoict@stuvoloods.be

Tijdelijk afwezig



Robbe Vandenbussche

Campus Kortrijk
Psychologische dienst
056 26 41 84
robbe.vandenbussche@stuvoloods.be

Maak een afspraak