Campus Kortrijk  
nl  

volgende activiteiten

ZUMBA VOOR 1 €!

MON 10 DEC in BAD GODESBERGLAAN 22, 8500 KORTRIJK, BELGIë

Jezelf in goede vorm brengen en houden kan ook gewoon plezant zijn - neem nu het fenomeen Zumba. Een ...

lees meer

STUDENTS ON ICE

WED 12 DEC in GROTE MARKT, KORTRIJK, BELGIë

Aaah, wintertijd! De feërieke schaatspiste op de Grote Markt is vanaf 19u gratis toegankelijk, gewoon...

lees meer

YOGA VOOR 1€!

WED 12 DEC in DOORNIKSESTEENWEG 145, KORTRIJK - STUVO-GEBOUW

Downward dog nog aan toe: yoga is eigenlijk altijd al hip geweest, en nu misschien meer dan ooit. Voo...

lees meer

KERSTMARKT

THU 13 DEC in VIVES, DOORNIKSESTEENWEG 145, 8500 KORTRIJK, BELGIë

Kerstsfeer op je campus! Op 13 december doen we weer volop van Kerstmarkt met warme choco, gluhwein, ...

lees meer

een vraag voor stuvo?



Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

laatste nieuws

op het menu