Campus Kortrijk  
nl  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Informatie

12/12/2018 19:30
tot 12/12/2018 20:30
 
Doorniksesteenweg 145, Kortrijk - STUVO-gebouw
Student:  €1.00

SOCIAL



Downward dog nog aan toe: yoga is eigenlijk altijd al hip geweest, en nu misschien meer dan ooit. Voor wie er nooit aan begonnen is uit budgetmatige overwegingen hebben we geweldig nieuws! Vanaf oktober kun je in het STUVO-gebouw komen yogaën voor maar 1 euro per sessie. Dat is zo goedkoop dat je zelfs nog wat geld overhoudt voor een nieuw zweetbandje!



Koop je vijfbeurtenkaart op het STUVO-onthaal!