Campus Kortrijk  
nl  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Informatie

18/02/2019 18:15
tot 18/02/2019 20:45
 
STUVO-gebouw vergaderzaal 3, Doorniksesteenweg 145, Kortrijk, België
Student:  €25.00

SOCIAL



Deelname kost 25 €, inschrijven kan hier: http://www.psywest.be/trainingskalender/training-m...

Een training in Mindfulness kan je een aandachttraining noemen. De training is vooral ervaringsgericht, met veel oefeningen en het aanleren van nieuwe vaardigheden. Je krijgt uitleg die je kan helpen om veerkrachtiger om te gaan met moeilijke momenten. Daar doe je ook - maar niet alleen - je voordeel bij tijdens je studies. Welkom!