Campus Kortrijk  
nl  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Informatie

14/02/2019 18:15
tot 14/02/2019 20:15
 
Howest The Level, Botenkopersstraat 2, Kortrijk
Student:  €25.00

SOCIAL



Voor alle socially awkward turtles onder jullie is er nu deze training! Vijf sessies lang werken we aan de sociale vaardigheden die je nodig hebt om dagelijkse interacties iets vlotter door te komen. En maak je geen zorgen: we creëren de juiste sfeer om hieraan te werken en dwingen je niet tot oefeningen waar je je ongemakkelijk bij voelt.

Inschrijven kost 25 € voor de 5 sessies en kan hier: http://www.psywest.be/trainingskalender/socialize-...