Campus Kortrijk  
nl  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Informatie

12/12/2018 10:00
tot 12/12/2018 22:00
 
Grote Markt, Kortrijk, België
Student:  Gratis

SOCIAL



Aaah, wintertijd! De feërieke schaatspiste op de Grote Markt is vanaf 19u gratis toegankelijk, gewoon op vertoon van je studentenkaart. Het ideale moment om talloze keren op je bek te gaan!