Campus Kortrijk  
nl  

gelieve een campus te selecteren

campus Kortrijk
campus Brugge
campus Oostende
campus Roeselare
campus Tielt
campus Torhout



een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Individuele begeleiding

Aarzel niet ons te contacteren als je je niet goed in je vel voelt. Een gesprek is helemaal vrijblijvend: je bent tot niets verplicht.

Hoe bereik je ons?

Je maakt best een afspraak. Dat kan via de contactgegevens die je hieronder vindt, het STUVO onthaal, per e-mail, telefonisch of persoonlijk door eens binnen te springen. Je mag de medewerkers van de psychologische dienst ook gerust rechtstreeks aanspreken.

Wat mag je verwachten?

Tijdens het eerste gesprek breng jij je verhaal en luisteren we vooral. Daarna gaan we samen op zoek naar hoe we je het beste kunnen helpen.

Als we samen beslissen dat verdere gesprekken nuttig kunnen zijn voor jou, leggen we meteen een tweede afspraak vast. Hoe vaak je bij ons over de vloer zal komen ligt niet op voorhand vast. Je kan op elk moment beslissen te stoppen met de begeleiding. Soms blijft het ook gewoon bij dat eerste gesprek.

Goed om weten is dat de individuele gesprekken gratis zijn.

Bovendien zijn we gebonden aan ons beroepsgeheim. Wat je ons in vertrouwen vertelt, zullen we nooit zonder jouw uitdrukkelijke toestemming met anderen (zoals bijvoorbeeld je ouders, lectoren,…) delen. Daar kan je op rekenen.

Ann Adams

Ann Adams

Campus Kortrijk
Psychologische dienst
056 26 41 84
ann.adams@stuvoloods.be


Albert Storme

Albert Storme

Campus Kortrijk
Psychologische dienst
056 26 41 84
albert.storme@stuvoloods.be