Campus Kortrijk  
nl  

gelieve een campus te selecteren

campus Kortrijk
campus Brugge
campus Oostende
campus Roeselare
campus Tielt
campus Torhout



een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Eigen aanbod

Een zeer redelijk geprijsd stulpje vlakbij, om niet te zeggen óp je campus? Het kan!
STUVO VIVES heeft in Kortrijk, Roeselare en Torhout een uitgebreid aanbod aan kamers in eigen beheer. Let op: door de grote vraag zijn de kamers in kwestie vaak in een mum van tijd volzet. Voor een kamer in Kortrijk, Roeselare en Torhout schrijf je jezelf in via het formulier op de VIVES-website.
Altijd geldt het principe dat wie eerst komt, eerst maalt - wees er dus tijdig bij!

Residentie Doorniksesteenweg

In academiejaar 2017-2018 opende op Campus Kortrijk een gloednieuwe residentie de deuren. Je vindt er maar liefst 126 ruime kamers, allemaal uitgerust met een eigen badkamer. Er is ook gedacht aan studenten met een beperking: voor hen zijn er 12 aangepaste kamers voorzien. De huurprijs bedraagt er € 351,97 per maand; daar zijn alle kosten bij inbegrepen. Een grote kamer komt neer op € 372,38. Vragen? Lien Reyns (contactgegevens hieronder) heeft de antwoorden.

Peda

Pal op de campus staat een peda die in een aanbod van meer dan 50 kamers voorziet. In de huurprijs van zo’n € 245,45 per maand zitten energiekosten en je internetverbruik al inbegrepen. Je weet dus op voorhand precies hoeveel je elke maand betaalt. Ook rolstoelgebruikers kunnen terecht op peda: zes kamers hebben aangepast sanitair en zijn volledig rolstoeltoegankelijk. Vragen beantwoord krijgen kan via Lien Reyns.

Residentie Meersstraat

In het centrum van de stad, meer bepaald in de Meersstraat, beschikken we sinds september 2014 over een gloednieuwe residentie met maar liefst 76 enkele kamers aan € 316 en 19 dubbele kamers aan € 444 met eigen sanitair. Die zullen voornamelijk gebruikt worden om inkomende buitenlandse studenten te herbergen, maar we willen ook Belgische studenten de kans geven vrienden voor het leven uit heel Europa te leren kennen.
In deze residentie kan je trouwens per semester huren. Meer info bij Steve Vangroenweghe.
Steve Vangroenweghe

Steve Vangroenweghe

Campus Kortrijk
Huisvesting
056 26 41 84
steve.vangroenweghe@stuvoloods.be


Lien Reyns

Lien Reyns

Campus Kortrijk
Huisvesting Onthaal
056 26 41 84
lien.reyns@stuvoloods.be