Campus Kortrijk  
nl  

gelieve een campus te selecteren

campus Kortrijk
campus Brugge
campus Oostende
campus Roeselare
campus Tielt
campus Torhout



een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Competities en Topsport

Competities

De VIVES en KU Leuvensportteams staan in de startblokken om zich te laten gelden in de Vlaamse competitie voor hogescholen en universiteiten. De truitjes liggen al klaar…nu hebben we nog een aantal gemotiveerde spelers/speelsters nodig om van onze ploegen echte dream teams te maken.

We zijn actief in deze disciplines:

  • volleybal dames/heren
  • futsal dames/heren
  • basketbal dames/heren
  • handbal dames/heren
  • voetbal dames/heren
  • rugby

Loop je over van ambitie om je te meten met studenten van andere hogescholen of universiteiten op de Vlaamse Studenten Kampioenschappen? Stuur dan je naam, sport, positie en het niveau waarop je actief bent naar je sportmedewerker.


Topsport

Je wil studeren en toch je sport blijven beoefenen op hoog niveau? Dat kan!
Zowel VIVES als KU Leuven hebben een prima werking opgezet voor topsportstudenten zodat je zowel je studie- als je topsportcarrière alle kansen kan geven.

Als VIVES student mail je naar topsport@vives.be en surf je naar www.vives.be/topsport.
Als KU Leuven student mail je naar topsport@faber.kuleuven.be en surf je naar www.kuleuven.be/sport/topsport-en-studie.