Campus Kortrijk  
nl  

gelieve een campus te selecteren

campus Kortrijk
campus Brugge
campus Oostende
campus Roeselare
campus Tielt
campus Torhout



een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Informatie

08/12/2018 07:15
tot 09/12/2018 06:30
 
Londen, Verenigd Koninkrijk
Student:  €30.00

SOCIAL



Brexit of geen Brexit, Londen is en blijft een mooie stad die we met plezier bezoeken. Zeker in december: de Britten kunnen namelijk wel wat van kerstsfeer. Kom met ons mee een dagje cityhoppen en/of Christmasshoppen!

De bus vertrekt om 7u15 aan de halte in de Steenbakkersstraat en om 7u30 aan de studentenresidentie in de Meersstraat. De terugkeer is voorzien rond 6u30. Tickets vanaf maandag 26/11 tot en met donderdag 06/12 te koop bij het STUVO-onthaal.

Opgelet: enkel toegankelijk voor studenten uit de Europese Unie! Vergeet je identiteitskaart zeker niet mee te brengen, anders kom je het land niet in.