Campus Kortrijk  
en  

please select a campus

campus Kortrijk
campus Brugge
campus Oostende
campus Roeselare
campus Tielt
campus Torhout



een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Information

18/03/2019 18:30
tot 18/03/2019 20:00
 
Polyvalente zaal IPSOC-gebouw, Doorniksesteenweg 145, Kortrijk, België
Student:  €20.00

SOCIAL



Opgelet: deze training is enkel voor vrouwen bedoeld! Deelname kost 20 € voor 6 sessies, inschrijven kan hier: http://www.psywest.be/trainingskalender/training-z...

In deze training zal Pedro Fioen een parcours doorlopen met een 8 tot 15-tal vrouwelijke studenten om zich als persoon weerbaar te leren opstellen in diverse situaties, meer bepaald in situaties die als intimiderend worden ervaren. Bij het omgaan met agressie zal voornamelijk op een fysieke manier gewerkt worden waardoor je jou als persoon veilig kan voelen en je in situaties kan begeven die voordien niet al te makkelijk waren zoals je begeven in het uitgangsleven, het reizen naar onbekende bestemmingen, in massa’s, …. Inzicht in het ontstaan van agressie en herkennen van de verschillende vormen zijn hierbij onontbeerlijk. De cursus geeft je naast de fysieke training ook andere tools mee hoe je agressie kan beperken of tegengaan.

Je komt dan ook best in iets sportievere uitrusting naar deze boeiende 6 sessies.

Welkom en kom gerust met een vriendin mee!