Campus Kortrijk  
en  

please select a campus

campus Kortrijk
campus Brugge
campus Oostende
campus Roeselare
campus Tielt
campus Torhout



een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Information

27/04/2019 07:00
tot 28/04/2019 05:00
 
Parijs, Frankrijk
Student:  €25.00

SOCIAL



Location, location, location: met een handvol wereldsteden zomaar binnen dagtripbereik kunnen we alleen maar tevreden zijn over onze ligging, en er gretig gebruik van maken. Zo nemen we binnenkort een dag lang de prachtige boulevards van Parijs over, en jij kunt mee voor een vriendenprijsje. Een meet and greet met Emmanuel Macron kunnen we niet beloven, een meet and eat met meerdere macarons behoort wel tot de mogelijkheden.

Onze bus vertrekt om 7u15 aan de halte Steenbakkerstraat en om 7u30 aan de studentenresidentie in de Meersstraat. Terugkeer is voorzien rond 1 u.

Inschrijven kost 25 € en kan vanaf nu, enkel live aan het STUVO-onthaal! De inschrijvingen lopen tot en met donderdag 25/04.