Campus Kortrijk  
nl  

gelieve een campus te selecteren

campus Kortrijk
campus Brugge
campus Oostende
campus Roeselare
campus Tielt
campus Torhout



een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Informatie

11/10/2018 18:00
tot 11/10/2018 20:00
 
Etienne Sabbelaan 53, Kortrijk - lokaal A1244
Student:  Gratis

SOCIAL



Leuk is anders, maar het valt nu eenmaal niet te vermijden: zowel op school als in je privéleven zul je wel eens met tegenslagen (grote of kleine) te maken krijgen. Dan helpt het om de nodige veerkracht te hebben om daarmee goed om te gaan. Merk je bij jezelf dat dat beter kan? Geen nood! Op onze gratis training 'Fit in je hoofd' leer je aan de hand van 10 concrete stappen hoe je sterker in je schoenen kunt staan. Probeer het maar eens!

Deelname is gratis, inschrijven doe je hier: http://www.psywest.be/trainingskalender/fit-in-je-...