Campus Brugge  
en  


een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

Information

12/02/2019 13:00
tot 12/02/2019 15:00
 
STUVO Vergaderzaal 2.2, Xaverianenstraat 8, Brugge, België
Student:  Free

SOCIAL



Deelname is gratis, inschrijven doe je hier: http://www.psywest.be/trainingskalender/beter-slap...

Lig je soms uren wakker in bed? Voel je je niet uitgeslapen?

In deze sessie nemen we onze slaaphygiëne onder de loep. Hoe werkt slapen nu eigenlijk? Wat houdt een goede nachtrust in en hoe kan je jouw nachtrust verbeteren. Wat zijn do’s en dont’s? Kom het te weten in deze gratis sessie van 2 uur!