Campus Kortrijk  
en  

please select a campus

campus Kortrijk
campus Brugge
campus Oostende
campus Roeselare
campus Tielt
campus Torhout



een vraag voor stuvo?

Campus Brugge en Oostende
Xaverianenstraat 8
8200 Sint-Michiels Brugge
+32 50 30 52 90
brugge@stuvoloods.be
oostende@stuvoloods.be

Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout, Tielt
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
+32 56 26 41 84
kortrijk@stuvoloods.be
roeselare@stuvoloods.be
torhout@stuvoloods.be
tielt@stuvoloods.be

info

Published on 26/02/2019
fun
Ontmoetingsdagen 2019: schrijf je in!


De inschrijvingen voor de Ontmoetingsdagen 2019 zijn NU live! Ben je in academiejaar 2019-2020 een eerstejaarsstudent aan VIVES? Ga naar de Stuvoloods-kalender (zorg ervoor dat je zeker de juiste campus selecteert!) en schrijf je in. Je leert er sowieso je medestudenten kennen, en een fijne tijd en nieuwe vriendschappen zitten er heel dik in. Tot dan!

Datum campus Brugge - Oostende: 1-3 september 2019

Datum campus Roeselare - Kortrijk - Torhout : 2-4 september 2019